podmenu

WIELKIE OTWARCIE – FEMESTAGE by EVA MINGEFEMESTAGE to nowa propozycja modowa dla kobiet, która powstała we współpracy ze znaną i cenioną na całym świecie projektantką mody Evą Minge. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świcie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych domów mody, m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani.


Obecnie projektantka objęła stanowisko Dyrektora Kreatywnego w nowo powstałej marce. Eva będzie tworzyć kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą ready-to-wear, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby.

W propozycji Femestage znajdziemy połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesną wrażliwością. To marka dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość. Jak mówi sama artystka propozycja Femestage skierowana jest do młodych kobiet poszukujących elegancji w codziennym wydaniu.

W kolekcji SS18 znajdziemy nowoczesne wzory, ciekawe połączenia materiałów, nie zabraknie falban, plis czy marszczeń. Zobaczymy różne kombinacje pasków zaczynając od marynistycznego wydania w swetrach po wertykalne pasy na koszulach. Paski pojawią się w wersji monochromatycznej, ale również w innych, bardziej niestandardowych kombinacjach. Pudełkowe płaszcze, oversizowe koszule, koronkowe bluzki w kwiatowym wydaniu, ażurowe sukienki, ołówkowe spódnice, to propozycje marki na najbliższy sezon. Wszelkie detale w postaci suwaków, zapięć, zatrzasków zostały wykonane z różnorodnych metali, które stanowią tym samym dyskretną ozdobę dodającą kolekcji wyrafinowania.

Wyjątkowość kolekcji Femestage to efekt pracy niezwykłych ludzi, dla których moda jest prawdziwą pasją, kreatywnej energii, 20-letniego doświadczenia w branży modowej, niepowtarzalnego stylu, a przede wszystkim unikalnego DNA samej projektantki Evy Minge.
kontakt

Outlet Center
ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B
15-690 Białystok
tel.: 85 670 51 00
zobacz więcej
Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 09:00-21:00
niedziela: 10:00-20:00
Godziny pracy biura
poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
Jak Dojechać:
Autobusy linie: 4, 103, 17, 18, 24,
// ?>